Studenckie Koło Naukowe Life Designing

SKN Life Designing nieformalnie działa od wiosny 2017, oficjalnie od października 2018 roku. Krótki okres funkcjonowania nie przeszkodził jednak członkom Koła w realizacji różnorodnych projektów. Jako Koło bierzemy również udział w organizacji seminariów naukowych Katedry UNESCO Całożyciowego Poradnictwa Zawodowego z udziałem tak wybitnych prelegentów z całego świata, jak np. prof. David Blustein (USA) czy prof. Maria Eduarda Duarte (Portugalia). Prowadzimy również fanpage w portalu społecznościowym Facebook, gdzie cyklicznie publikujemy wpisy w ramach różnych sekcji (np. #zmieńswojemyślenie, którego celem jest inspirowanie czytelników do przełamywania hamujących rozwój, błędnych schematów myślenie czy #dziennikmłodychmałżonków, będący spojrzeniem na małżeństwo i związki młodych ludzi).